Polarowy płaszcz sportowy

 

Obok modnych płaszczy skórzanych w sprzedaży możemy znaleźć również polarowe płaszcze sportowe, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Takie odzienia są niesłychanie wygodne, nic więc dziwnego, że znikają ze sklepów bardzo szybko. Płaszcze z polaru dostępne są w różnych krojach, fasonach i długościach.

Polar jest dość specyficznym rodzajem tkaniny, bowiem charakteryzuje się dużą hydrofobowością oraz dobrą izolacją ciepła. Oznacza to, iż płaszcze polarowe nawet przy całkowitym zanurzeniu w wodzie wchłaniają w siebie zaledwie kilka jej procent. Nie tracą jednocześnie swoich izolacyjnych właściwości, które są o wiele lepsze od bawełny czy wełny.

Płaszcze wykonane z miękkiego polaru można nosić przede wszystkim jesienią oraz zimą. Polarowe praktyczne odzienia stają się coraz bardziej powszechne, a na dodatek można je nabywać w dość niskich cenach. Polar zapewnia wysoki komfort użytkowania, nawet w dość ekstremalnych warunkach. Z tego względu ubrania z polaru cieszą się dużą popularnością chociażby wśród miłośników górskich wypraw.

Polarowe sportowe płaszcze są dostępne na rynku w różnych fasonach, więc bez trudu można znaleźć odzienie, które będzie dopasowane do naszych indywidualnych oczekiwań oraz wymagań. Takie płaszcze w szczególności są polecane osobom, które cenią sportowy oraz luźny styl. Płaszcze z polaru doskonale się układają na sylwetce, a na dodatek są dość elastyczne i odporne na wszelkiego rodzaju zagniecenia.

Dużą zaletą płaszczy uszytych z polaru jest również ich łatwość w konserwacji i czyszczeniu. Takie odzienia można bez obaw prać w pralce, oczywiście mając na uwadze podstawowe zalecenia producenta, które zazwyczaj są umieszczane na metkach. Właściwa konserwacja na pewno nie spowoduje także skurczenia się naszego płaszcza. Po wypraniu polar bardzo szybko schnie i nie wymaga prasowania.

Polarowe płaszcze sportowe cieszą się tak dużą popularnością również z tego względu, iż ubrania te nie przyjmują zapachów z otoczenia (co często zdarza się zwykłym płaszczom dzianinowym), są bardzo wytrzymałe na zużycie oraz nie mechacą się, co bywa bardzo częstą zmorą różnego rodzaju innych okryć wierzchnich.

Ciepłe płaszcze polarowe są niezwykle uniwersalne i praktyczne, bowiem można je wkładać zarówno na co dzień, jak i zabierać ze sobą na przykład na górskie wycieczki. Polarowe okrycia poleca się w szczególności osobom, które chętnie korzystają z różnych form aktywności na świeżym powietrzu, gdyż doskonale chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17714 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/polarowy-plaszcz-sportowy/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435