Jesienny płaszcz w kratę, kropki, romby

 

Jeśli szukasz modnego i stylowego płaszcza na jesień, z całą pewnością możesz zapoznać się z trenczami z paskiem bądź postawić na płaszcz w geometryczne wzory. Szczególnie modna jest krata, zwłaszcza duża i wyraźna. Jesienią warto więc sobie sprawić płaszczyk w szkocką kratę.

Na światowych wybiegach mody krata łączona jest z różnymi rodzajami dodatków. Jesienne płaszcze w kratę świetnie prezentują się przede wszystkim z dodatkami w jednolitych barwach. Wybierając odzienie w kratkę należy unikać zbytniej ekstrawagancji, gdyż przesadna ilość wzorów nie będzie prezentować się zbyt dobrze.

Na topie są płaszcze w klasyczną kratę z dominacją czerwieni, ale w sprzedaży możemy też znaleźć płaszcze w wielu innych odcieniach. Można postawić również na stylowy płaszcz w żółtą, brązową lub granatową kratę. Tego rodzaju odzienia stanowią połączenie klasyki z elegancją, więc można je nosić zarówno na co dzień, jak i wkładać na odświętne okazje.

Kobietom ceniącym sobie oryginalność i niepowtarzalny styl można zaproponować jesienne płaszcze w kropki oraz romby. Takie odzienia są wprawdzie znacznie mniej popularne od płaszczy w kratę, ale z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Kropki oraz romby można znaleźć nie tylko na płaszczach, ale również na torebkach, spodniach i spódnicach.

W modzie są zarówno długie płaszcze, jak i jesienne dwurzędowe trencze w kropki, które znakomicie podkreślają kobiecą talię. Jeśli niezbyt dobrze czujemy się w klasycznych fasonach płaszczy, wówczas możemy rozejrzeć się za odzieniem z dołem niczym bombka lub z płaszczem posiadającym rozszerzane rękawy.

Płaszcze w romby dla kontrastu mogą posiadać mocno rozszerzany dół oraz nieco szersze mankiety. Istotną kwestią jest także długość płaszcza. Dobierając dla siebie płaszcz w tego rodzaju wzory pamiętajmy koniecznie o tym, aby zachować proporcje. Dzięki temu w takim odzieniu będziemy czuć się nie tylko modnie, ale i wygodnie.

Projektanci mody stawiają na rozmaite wzory, ale najczęściej w sprzedaży można znaleźć jesienne płaszcze w kratkę, kropki oraz romby. Nieco rzadziej spotykane są natomiast płaszcze w paski. Takie odzienia należy jednak dobierać z uwzględnieniem posiadanego typu sylwetki. Jeśli nie chcemy, aby odzienie poszerzyło na przykład nasze biodra, wówczas warto zainwestować w płaszcz w ukośną kratę.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17602 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/jesienny-plaszcz-w-krate-kropki-romby/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/load.php(679): do_action( in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435