Czerwony, niebieski, biały krótki płaszczyk

 

Chociaż tej jesieni w modzie będą przede wszystkim płaszcze w geometryczne wzory, to obok nich pojawią się także okrycia w jednolitych kolorach. Panie, które niezbyt dobrze czują się w nieco bardziej ekstrawaganckich stylizacjach, mogą więc postawić na krótki płaszczyk w czerwonym, niebieskim lub białym kolorze.

Kolorowe płaszcze dostępne są w rozmaitych krojach i fasonach. Wybierając idealny płaszcz dla siebie, należy postarać się dopasować okrycie do posiadanego przez nas typu sylwetki. Tylko w ten sposób będziemy mogły czuć się w płaszczu atrakcyjnie, kobieco oraz pewnie siebie.

Absolutnym hitem tego sezonu są krótkie czerwone płaszcze, które można nosić zarówno wiosną, jak i jesienią. Takiego okrycia nie może zabraknąć w szafie modnej i stylowej kobiety. Kiedy więc lato się skończy i nie będzie większych szans na słońce, możemy postawić na płaszcz w kolorze intensywnej czerwieni.

Pod tym względem liczy się przede wszystkim kolor, więc fason raczej nie ma większego znaczenia. Można postawić zarówno na całkiem krótki płaszcz, jak i wybrać nieco dłuższe okrycie, które będzie chronić nasze ciało przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Na światowych wybiegach mody pojawiają się także krótkie niebieskie płaszcze, które można polecić w szczególności paniom o drobnej, filigranowej figurze. Takie kobiety doskonale będą prezentować się w okryciach posiadających szerokie klapy kołnierza oraz bufki. Takie elementy świetnie uwypuklają zbyt wąskie ramiona oraz pomagają optycznie powiększyć niewielki biust. Niebieski odcień ma ponadto to do siebie, że pięknie rozświetla twarz.

Jeszcze jedną propozycją projektantów są krótkie płaszcze w kolorze bieli, które można nosić już nie tylko wiosenną porą. Biel kojarzy się nam przede wszystkim z pastelowym kolorem, ale tego rodzaju płaszcze stają się coraz modniejsze także jesienią. Biel niestety dość szybko się brudzi, więc białe okrycia należy często poddawać czyszczeniu i odpowiedniej konserwacji.

Bez względu na to, czy wybierzemy dla siebie czerwony, niebieski czy biały krótki płaszczyk, musimy również pamiętać o doborze odpowiednich dodatków. Takie kolory doskonale będą prezentować się przede wszystkim w zestawieniu z klasyczną czernią. Do płaszcza warto więc dobrać czarne zamszowe kozaki i torebkę w tym samym kolorze. Kolory można bez obaw zestawiać ze sobą na zasadzie kontrastu. W ten sposób na pewno uda nam się stworzyć modną i udaną stylizację.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17691 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/czerwony-niebieski-bialy-krotki-plaszczyk/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/load.php(679): do_act in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435