Kąpielowe z kapturem dla kobiet i mężczyzn

 

Chociaż długie zimowe płaszcze przywodzą nam na myśl zimne i mroźne dni, to tego rodzaju okrycia wierzchnie są tworzone nie tylko z myślą o niekorzystnych warunkach pogodowych. W sprzedaży możemy znaleźć także praktyczne płaszcze kąpielowe dla kobiet i mężczyzn.

Płaszcz kąpielowy to specyficzny rodzaj szlafroka, który zazwyczaj jest wkładany tuż po kąpieli (bez potrzeby wycierania ciała ręcznikiem). Taki płaszcz ma więc za zadanie przede wszystkim osuszenie ciała oraz jego ochronę przed zimnem. Płaszcze kąpielowe można stosować zarówno po kąpieli w domu, jak i w trakcie pobytu na basenie.

Płaszcze kąpielowe coraz częściej pełnią również funkcję tradycyjnego szlafroka. W sprzedaży możemy znaleźć damskie i męskie szlafroki kąpielowe, które na ogół są szyte z tkaniny frotte lub z miękkiego i przyjaznego dla skóry weluru.

Płaszcze kąpielowe z frotte są bardzo funkcjonalne. Tkanina ta jest tak samo praktyczna jak welur, który niekiedy nazywany jest potocznie po prostu pluszem. Materiały te od innych tkanin odróżniają się przede wszystkim miękką oraz bardzo puszystą okrywą włókienną.

Wśród różnego rodzaju fasonów damskich i męskich płaszczy kąpielowych, szczególnie praktyczne są płaszcze z kapturami. Takie szlafroki są uniwersalne i można je śmiało polecić wszystkim tym osobom, które cenią sobie poczucie komfortu i wygody bezpośrednio po kąpieli. Takie szlafroki można też wkładać po prostu dla odpoczynku ciała.

Mężczyznom można zaproponować welurowy płaszcz kąpielowy z kapturem, który będzie posiadał przewiązywany pasek mocowany na szlufkach oraz dwie praktyczne naszywane kieszenie. Taki szlafrok znakomicie spełni swoją rolę zarówno w domu, jak i podczas wizyty na basenie czy w ośrodku odnowy biologicznej. Będzie ciepły i jednocześnie elegancki.

Kobiety mają nieco szerszy wybór płaszczy kąpielowych, wśród których można znaleźć chociażby krótsze i dłuższe fasony szlafroków. Takie płaszcze mogą być wykonywane również z miękkiego polaru, który ma wiele zalet. Szczególnie funkcjonalne są damskie płaszcze kąpielowe z kapturami, które doskonale chronią przed chłodem po wyjściu z kąpieli czy spod prysznica.

Zarówno męskie, jak i damskie płaszcze kąpielowe można nabywać w rozmaitych kolorach. Płaszcze dla panów są zazwyczaj tworzone w nieco bardziej stonowanych barwach, natomiast kobiety mogą postawić na płaszcz w pięknym turkusowym czy amarantowym odcieniu.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17686 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/kapielowe-z-kapturem-dla-kobiet-i-mezczyzn/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/load.php(679): do_ac in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435